BMZ Poland vs Mid Ocean Brands

BMZ Poland
1 - 5
Mid Ocean Brands

Mecz rozpoczął się bardzo obiecująco dla jednej i drugiej drużyny. Zawodnicy starali się konsekwentnie, spokojnie rozgrywać piłkę wyprowadzając ataki na bramkę przeciwnika. Pierwsze 10 minut było niezwykle wyrównane, jednak po zmianie grającej „5” drużyny Mid Ocean Brands stało się jasne, że mecz się rozkręci. Zdecydowanie ożywiła nam się gra, zespół Mid Ocean Brands zdominował boisko i wyszedł na jednobramkowe prowadzenie, które jeszcze przed przerwą podwyższył. Przyciśnięci zawodnicy BMZ Poland starali się w drugiej połowie przerywać akcje przeciwników i ograniczyli się do kontrowania oraz wznawiania gry długimi piłkami. Przyniosło to efekt pod koniec meczu, kiedy strzelili honorowa bramkę ustalając wynik spotkania na 1:5.