Abex Rekreacja vs Inmedium.pl II

Abex Rekreacja
3 - 1
Inmedium.pl II

Kolejny dzień rozgrywek i znowu na Stadionie Ślaskim pogoda nie rozpieszczała drużyn które walczyły o pierwsze punkty. Szczególnie drużyna Abex Rekreacja miała zimny debiut przez mocno padający deszcze, ale zapamięta go bardzo dobrze. Już pierwsza akcja przyniosła im prowadzenie i mimo, że dwie minuty później ekipa Inmedium.pl II przeprowadziła skuteczny kontratak i doprowadziła do wyrównania, to piłkarze Abex Rekreacja zdecydowanie częściej stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwnika i jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenia. W drugich dwudziestu minutach obraz gry się nie zmienił, zespół Inmedium.pl II nie potrafił doprowadzić do wyrównania i w końcowych minutach Abex Rekreacja podwyższył wynik na 3-1, zapewniając sobie pierwsze zwycięstwo w debiucie w rozgrywkach Silesian Business League.