Plastic Omnium vs S-kart

Plastic Omnium
1 - 6
S-kart

Po pierwszoligowych zespołach Plastic Omnium i S-kart mogliśmy się spodziewać dobrego meczu i tak też się stało. Bardzo rozsądna gra jednych i drugich od samego początku, mimo braku bramek, mogła się podobać. Młodsi i bardziej wybiegani zawodnicy S-kart nie potrafili sforsować rozsądnie broniącego się zespołu Plastic Omnium. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli goście strzałem z rzutu wolnego. Tym samy mecz nam się otworzył i gospodarze mogli odnieść wrażenie, że przeciwnicy mając przewagę jednej bramki rozluźnili szeregi. Nic bardziej mylnego. S-kart tylko na to czekał, strzelając przed przerwą jeszcze jednego gola. Zmotywowani gracze Plastic Omnium tuż po przerwie strzelili bramkę kontaktową, ale podobnie jak w pierwszej połowie S-kart widząc, że ma więcej miejsca z przodu, rozpoczął granie długimi piłkami, co skończyło się bardzo groźnymi akcjami i strzeleniem 4 goli. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:6.