Perform vs Arsanit

Perform
2 - 12
Arsanit

Dzień przed spotkaniem zespołu Perform z ekipą Arsanit ciężko było wytypować zwyciezscę, jednak tuż przed pierwszym gwizdkiem wiadome było, że im dłużej będzie trwało spotkanie, tym większy problem będzie miał grający bez zmienników Perform. W pierwszej odsłonie spotkania gracze w białych strojach częściej utrzymywali się przy piłce, która jednak nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Arsanit nie forsował tempa i wyczekiwał na szanse do kontrataków. Pierwszy cios padł w 10 minucie i od tego momentu coś niedobrego zaczęło dziać się w szykach obronnych drużyny Perform. Brak powrotu na pozycje owocował kolejnymi bramkami cieszącego się grą zawodników Arsanit.
W drugiej połowie Perform miał swoje momenty i pokazał, że ofensywnie wcale nie odstaje od przeciwnika. Mankamentem nadal pozostawała obrona. Arsanit z łatwością pakował piłkę do siatki i ostatecznie rozgromił Perform 12:2