Unilever Katowice Hub vs OSOZ

Unilever Katowice Hub
2 - 3
OSOZ

W czwartkowy wieczór pogoda nie sprzyjała bieganiu za piłką, jednakże zawodnicy obu ekip wspinali się na wyżyny swoich możliwości, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Trzeba przyznać, że mimo straszliwie śliskiej nawierzchni zobaczyliśmy bardzo przyzwoite zawody pod względem estetycznym. Ładnie konstruowane akcje, wiele okazji do zdobycia bramki i przede wszystkim gole same w sobie. Sprawę wyniku postanowiło rozstrzygnąć między sobą dwóch zawodników. Piotr Gała z OSOZ i Teodor Daniluk z drużyny Unilever Katowie Hub chcieli zobaczyć, który z nich zdobędzie więcej bramek w tym spotkaniu. Pierwsze dwa ciosy, pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej, zadał gracz zespołu OSOZ. Spokój został zakłócony, gdy przeciwnik zdołał strzelić bramkę kontaktową, więc szybko trzeba było się otrząsnąć. Trzy minuty później było już 3-1. a drużynę Unilever Katowice Hub było stać jeszcze tylko na jednego gola.