Unilever Katowice Hub vs Hard Plast Tychy

Unilever Katowice Hub
0 - 3
Hard Plast Tychy

Spotkanie tych dwóch drużyn oglądało się z wielką przyjemnością. Dobrze przygotowane kondycyjnie obie ekipy starały się rozgrzać kibiców w ten mroźny wrześniowy wieczór. Mecz był szybki, zacięty i z początku wydawało się, że żadna z drużyn nie będzie w stanie podporządkować sobie przebiegu meczu. Sytuacja zmieniła się jednak w okolicy dziesiątej minut, gdy bramkarz zespołu Unilever Katowice Hub został zmuszony do wyjęcia piłki z siatki. Zawodnicy Hard Plast Tychy od początku drugiej połowy chcieli potwierdzić przewagę i już w 55 sekundzie drugiej części gry podwyższyli prowadzenie. Tak szybki cios nie złamał jednak Katowiczan, którzy wciąż pozostawali wierni swojej taktyce i starali się odgryźć przeciwnikom. Spotkało się to jednak ze zgoła innym skutkiem. Wynik 0-3 dla Hard Plast nie oddaje wyrównanego poziomu tego spotkania, jednak trzeba oddać zawodnikom zwycięskiej drużyny, że panowie Witkowski, Cituk i Zaczyński w kluczowych momentach potrafili wykorzystać dogodne sytuacje do zdobycia bramki.