Ramirent vs RAControls

Ramirent
6 - 11
RAControls

W tym spotkaniu przez pierwsze 10 minut mieliśmy niezwykle wyrównany poziom. W końcu jednak sprawę we własne nogi wziął Maciej Jarząbek. To on zrobił różnicę przy dwóch kolejnych akcjach, co pozwoliło drużynie RAControls wyjść na dwubramkowe prowadzenie. To jednak nie podłamało drużyny Ramirent, która postanowiła gonić rywala. Próba okazała się skuteczna i mieliśmy wynik 2:2. Jednak z biegiem czasu, zarysowywała się przewaga tylko jednej drużyny i przed przerwą ekipa RAControls odskoczyła już na trzy bramki. Kolejna próba pościgu skutkowała tym, że wynik w drugiej połowie otworzyli zawodnicy Ramirent, jednak mimo usilnych starań nie byli oni w stanie wskoczyć na poziom jaki sprezentowali zawodnicy RAControls.