Wolf Sigma Dara vs Inmedium.pl

Wolf Sigma Dara
3 - 2
Inmedium.pl

Mecz pomiędzy tymi drużynami na zapleczu Ekstraklasy w poprzednim sezonie zakończył się wynikiem 3-3 i nie wiele brakowało, a w niedzielny wieczór mielibyśmy powtórkę z historii. Drużyna Wolf Sigma Dara lepiej weszła w to spotkanie i już w czwartej minucie wyszła na prowadzenia. Jednak zawodnicy Inmedium.pl nie odpuszczali i dążyli do wyrównania, dzięki czemu pierwsza połowa stała na wysokim poziomie i zakończyła się zasłużonym remisem 1-1. W drugiej odsłonie gry to zawodnicy w czarnych strojach przeważali, co udokumentowali dwoma trafieniami, a piłkarzom Inmedium.pl z upływem czasu uciekały wymarzone punkty w debiucie na najwyższym szczeblu rozgrywek. Dopiero ostatnie pięć minut meczu należało do ekipy Inmedium.pl, ale czasu i sił starczyło na zdobycie tylko jednej bramki i to ekipa Wolf Sigma Dara zdobywa cenne 3 pkt!