PwC SDC vs Fortis Logistics

0 - 4
Fortis Logistics Sławków

Spadkowicz z Ekstraklasy do nowego sezonu wkroczył w bojowych nastrojach, które od początku meczu było widać na każdym calu boiska. W ubiegłym sezonie zespół Fortis Logistics nie zdobył nawet punktu, dlatego tak bardzo zależało mu na zwycięstwie już w pierwszej kolejce. Od początku meczu ruszył do ataków, a swój cel osiągnął w 8′ minucie, gdzie ładną bramkę strzelił Damian Koziński. Cztery minuty później było już 2-0. Zespół PwC SDC długo nie potrafił zagrozić bramce przeciwnika, a strzały z rzutów wolnych to zdecydowanie za mało na dobrze poukładaną i doświadczoną ekipę Fortisu Logistics. To właśnie spadkowicz z Ekstraklasy wykazał się dużym spokojem w rozegraniu. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem dołożył kolejne dwie bramki i pewnie pokonał drużynę PwC SDC 4-0, pokazując że piłkarze w zielonych strojach o poprzednim fatalnym sezonie już zapomnieli!