CC Maksimum Katowice — Lokal Nieruchomości

CC Maksimum Katowice
3 - 5
Lokal Nieruchomości

Lokal Nieruchomości już przed meczem miał zapewniony awans do pierwszej ligi i walczył o najwyższy stopień podium. Zespół ten nie zwlekał i otworzył wynik spotkania już w 3′ minucie. Od tego momentu Lokal Nieruchomości miał minimalną przewagę, lecz po pierwszej bramce tempo meczu nieco się uspokoiło. Mimo to ekipa ta zdołała do przerwy dołożyć dwa gole, a CC Maksimum Katowice za sprawą Marcina Jędrowskiego złapał w końcówce kontakt z przeciwnikiem i po 25 minutach przegrywał tylko 2:3. W drugiej połowie oba zespoły przez długi czas nie potrafiły umieścić piłki w siatce. Katowiczanie przeważali w drugiej odsłonie meczu, lecz to drużyna Daniela Woldeyesa zachowała więcej zimnej krwi i dopisała na swoje konto trzy punkty.