S-Tuning — Wolf Sigma Dara

S-Tuning
3 - 6
Wolf Sigma Dara

Spotkanie na szczycie 1 ligi B nie rozczarowało, byliśmy świadkami bardzo dobrej i zaciętej rywalizacji, w której obie drużyny zaprezentowały kawał dobrego i ostrego futbolu! Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny S-Tuning. Strzeliła ona dwie bramki i kontrolowała wydarzenia na boisku, a biorąc pod uwagę że przeciwnik grał bez zmian, wydawało się, że jest bliska zwycięstwa. Jednak po zmianie stron to drużyna Wolf Sigma Dara się obudziła i po 10 minutach prowadziła już 4:2. Trzy bramki strzelił Wojciech Czechowski, który został bohaterem tego meczu! Jeszcze w końcówce dołożył czwarte trafienie, a ekipa S- Tuning która w drugiej połowie straciła kontrole nad boiskowymi wydarzeniami, potrafiła tylko raz pokonać dobrze spisującego się bramkarza Wolf Sigma Dara i wysoko przegrała mecz na szczycie, co może ją kosztować mistrzostwo!