RetosBus — Fortis Logistics

RetosBus
5 - 2
Fortis Logistics Sławków

Mistrz jesieni 2016, aby się utrzymać w Ekstraklasie, te spotkanie musiał wygrać, dlatego od początku meczu zaatakował i w 11′ minucie Maciej Sewioło dał im upragnione prowadzenie. Chwilę później Fortis Logistics wyrównał wynik spotkania, pokazując że z Ekstraklasą nie chce pożegnać się bez punktów. Jeszcze w pierwszej połowie piłkarze Fortis Logistics wyszli na prowadzenie i na przerwę schodzili w bardzo dobrych nastrojach. Druga połowa natomiast należała już całkowicie do ekipy RetosBus, która najpierw szybko doprowadziła do wyrównania, ważną bramkę strzelił Rafał Koclęga, który także dopełnił zniszczenia, strzelając ostatnią bramkę w tym meczu. RetosBus ostatecznie po bardzo dobrej drugiej połowie zasłużenie wygrywa 5-2 i zostaje w najwyższej klasie rozgrywkowej!