Jeronimo Martins Biedronka — RetosBus

Jeronimo Martins Biedronka
0 - 11
RetosBus

Zespół Jeronimo Martins Biedronka przystąpił do tego meczu mając w składzie jednego zawodnika mniej, co wymagało od niego wykrzesania z siebie o wiele więcej sił od rywala, który miał mocno obsadzoną ławkę rezerwowych. RetosBus starał się zamykać przeciwnika w polu karnym i grać piłką, a Jeronimo Martins Biedronka szukało szans z kontrataków. Po pierwszej połowie mieliśmy sensacyjny wynik remisowy 0:0, a w duże mierze była to zasługa świetnie dysponowanego bramkarza Jeronimo. Drugą odsłonę RetosBus rozpoczął od mocnego uderzenia i już w 1′ minucie odczarował bramkę przeciwnika. Od tego momentu na boisku dominował już tylko mistrz sezonu Jesień 2016 i ostatecznie rozgromił zmęczonego rywala 11:0