Inmedium.pl II — Mid Ocean Brands

Inmedium.pl II
4 - 2
Mid Ocean Brands

Plan minimum został wykonany. Przed meczem zawodnicy Inmedium.pl II mieli 2 punkty przewagi nad rywalami Mid Ocean Brands. Musieli to spotkanie wygrać, aby zapewnić sobie miejsce w grupie 4-6. Spotkanie stało na wysokim poziomie, obie drużyny atakowały, lecz jako pierwsi zawodnicy Mid Ocean Brands znaleźli sposób na strzelenie bramki. Ekipa Inmedium.pl II wzięła się za odrabianie strat i po chwili na tablicy wyników widniał już wynik 1:1, a taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa zaczęła się dość ospale, żadna z ekip nie chciała pozwolić sobie na błędy w defensywie. Jako pierwsi groźnie zaatakowali zawodnicy Mid Ocean Brands, jednak pierwsi strzelili bramkę zawodnicy Inmedium.pl II. Do wyrównania doprowadził  oznaczony numerem 5 Marcin Chrobok z Mid Ocean Brands. Końcówkę spotkania lepiej wytrzymali gracze z Inmedium dokładając jeszcze 2 bramki, a następnie utrzymali ten wynik do ostatniego gwizdka sędziego.