Firma ZK Grzybowice — DPL

Firma ZK Grzybowice
6 - 5
DPL

Na początku tego spotkania mieliśmy bardzo dużo walki w środku pola. Sytuacja ta utrzymywała się do 9′ minuty, kiedy to przysłowiowe „wejście smoka” zaliczył Marcin Chebes i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. DPL momentalnie zareagował dwoma trafieniami. Pierwsza połowa była niezwykle dynamiczna i rozgrywana na wysokich obrotach, w czym lepiej odnalazła się Firma ZK Grzybowice i po 25. minutach wygrywała 4:3. Drugą odsłonę DPL rozpoczął od mocnego uderzenia i już w 26′ minucie wyrównał wynik tej rywalizacji. Od tego momentu Grzybowice zepchnęły rywala do obrony, a DPL czekał na swoją szansę z kontrataku. Oba zespoły stworzyły fantastyczne widowisko, z którego zwycięsko jedną bramką wyszła Firma ZK Grzybowice.