Fortis Logistics — Step-Pol

Fortis Logistics Sławków
5 - 3
Step-Pol

Ekstraklasowicz rozpoczął spotkanie bardzo niemrawo, co wykorzystali zawodnicy Step-Pol, już w 3′ minucie skarcili obronę Fortisu i wepchnęli piłkę do siatki. Cztery minuty później Step-Pol prowadził już 2-0, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Piotr Świdurski. Fortis Logistics długo nie potrafił złapać rytmu, jednak gdy Adam Dróżdż strzelił kontaktową bramkę, obraz gry i wynik zaraz uległ zmianie. Końcówka pierwszej połowy należała do Damiana Buzali, który dwoma trafieniami dał prowadzenie Fortisowi. W drugiej połowie mecz się wyrównał, zespół Step-Pol szybko zdołał doprowadzić do wyrównania i obie drużyny skupiły się na niepopełnianiu błędów. Gdy w powietrzu już wisiały rzuty karne, skutecznie uderzył Fortis Logistics , w ostatniej minucie meczu strzelił dwie bramki odbierając tym samym nadzieję na awans młodej drużynie Step-Pol.