TrendyHouse
5 - 1
Arsanit

Był to niejako mecz na szczycie, gdyż mierzyła się pierwsza drużyna z trzecia w
tabeli 2 ligi grupy B. Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia drużyny TrendyHouse. W ciągu kilku pierwszych minut  stworzyli oni sobie kilka groźnych sytuacji zakończonych celnymi strzałami. Dopiero w 10 minucie rozwiązał się worek z bramkami. W 11 minucie spotkania ekipa TrendyHouse wyszła na prowadzenie, minutę później było już dwa do zera. Drużyna Arsanit odpowiedziała groźnym strzałem, lecz nie przyniosło to efektu w postaci bramki. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Zaraz na początku drugiej połowy Zespół Arsanit strzelił bramkę kontaktową. Szybko zdobyty gol po zmianie stron dodał wiatru w żagle, co przełożyło się na walkę w środku pola. W dalszej części spotkania mieliśmy wymianę ciosów, zawodnicy gonili od jednej bramki do drugiej, ale gole strzelał już tylko TrendyHouse. Wynik ustalił w samej końcówce Sebastian Majecki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla drużyny TrendyHouse.