PUB Szacun — Czyste Buty

PUB Szacun
6 - 2
Czyste Buty

Był to pojedynek bezpośrednich rywali w tabeli. Spotkanie stało na wysokim poziomie, obie drużyny atakowały, lecz jako pierwsi zawodnicy PUB Szacun znaleźli sposób na strzelenie bramki rywalowi. Po chwili na tablicy widniał już wynik 2:0. Jedni i drudzy walczyli o zdobycie bramki oraz kontroli nad spotkaniem, co otwierało drogę do niebezpiecznych kontr z dwóch stron. Do przerwy był wynik 2:1, pozwoliło to z jeszcze większym entuzjazmem czekać na drugą część spotkania. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, dalej mogliśmy oglądać widowisko z licznymi szybkimi akcjami i groźnymi strzałami na bramki. Taki stan utrzymywał się niemal przez całe spotkanie. Jednak nerwową końcówkę lepiej rozegrała ekipa z PUBu Szacun i to oni zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 6:2.