Hard Plast Tychy — BMW Sikora I

Hard Plast Tychy
5 - 4
BMW Sikora I

Przez długi okres czasu w pierwszej połowie obie drużyny nie potrafiły wypracować sobie żadnej sytuacji, po której oddałyby chociaż strzał na bramkę. Pierwszy gol padł dopiero w 10. minucie spotkania i BMW Sikora I objął prowadzenie. Hard Plast Tychy nie przestraszył się faworyzowanego rywala i sprawił mu wiele problemów, lecz do przerwy przegrywał 2:3 po fenomenalnej końcówce przedstawicieli BMW. Drugą odsłonę Hard Plast Tychy rozpoczął od mocnego uderzenia i kolejny raz miał jedną bramkę przewagi, ale BMW znów wyrównał. Oba zespoły walczyły jak równy z równym. W 41. minucie Hard Plast Tychy strzelił gola na 5:4 i od tego momentu bronił się przed zmasowanymi atakami przeciwnika i robił to niezwykle skutecznie, gdyż BMW Sikora I nie zdołał już odrobić strat i odpadł z Pucharu Ligi.