Jeronimo Martins Biedronka — Happylife24

Jeronimo Martins Biedronka
4 - 11
Happylife24

Happylife24 otworzył wynik spotkania sprytnym strzałem z rzutu wolnego, lecz zespół Jeronimo Martins Biedronka odpowiedział szybkim trafieniem po rzucie rożnym. Większość bramek w pierwszej połowie padło po stałych fragmentach gry. Mateusz Blady kolejny raz okazał się katem rywala, gdyż w pierwszej połowie zdobył 3 bramki, dzięki czemu Happylife24 wygrywał 4:1. Po przerwie zawodnicy Jeronimo przystąpili do odważniejszych ataków, lecz nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza lidera Ekstraklasy, w związku z czym musieli uznać wyższość przeciwnika. Szczególne gratulacje należą się dla Mateusza Bladego, który przekroczył dzisiaj jako pierwszy w historii liczbę 100 bramek w rozgrywkach Silesian Business League.