Sengam Sport — Happylife24

Sengam Sport
2 - 4
Happylife24

Był to mecz na samym szczycie, o którym mówiło się wiele od początku sezonu i wszyscy zgromadzeni na stadionie oraz oglądający relację na Facebooku mieli nadzieję, że zobaczą fantastyczne zawody.

Obie drużyny podeszły do siebie z dużym szacunkiem i widać było, że żadna z nich nie chciała się otworzyć i stracić bramki w wyniku błędnego ustawienia na boisku. Spotkanie na dobre rozpoczęło się w 13. minucie, gdy Happylife24 objął prowadzenie. Sengam Sport od tego momentu ruszył do ataku, lecz kolejny raz został skarcony przez Mateusza Bladego. Po 25 minutach Happylife24 wygrywał 2:0 i był na dobrej drodze do zdobycia 3 punktów. Po przerwie Sengam próbował przebić niezwykle szczelny mur, jaki postawili przed swoją bramką zawodnicy Happylife24 wraz z bramkarzem na czele. Stojący między słupkami Michał Woźnica był dla swojego zespołu kluczową postacią i gdyby nie jego interwencje, to jego koledzy mogliby stracić więcej niż dwa gole. Sengam Sport przegrał pierwszy raz w swojej historii rozgrywek w SBL i musi liczyć teraz na potknięcie Happylife24, jeśli chce powrócić na fotel lidera.