Grupa Zarmen — Fortis Logistics

Grupa Zarmen
4 - 3
Fortis Logistics Sławków

Z początku spotkania przewagę uzyskał zespół Fortis Logistics, ale nie potrafił on znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Grupy Zarmen, który w pierwszym kwadransie odznaczał się wysoką skutecznością na linii. Z czasem Grupa Zarmen zaczęła odgryzać się rywalowi, lecz na tablicy wyników wciąż widniał bezbramkowy remis. Drugą połowę Fortis Logistics rozpoczął z dużym animuszem i już w 26. minucie objął prowadzenie. Przebieg gry nadal przypominał ten z przed zmiany stron, ale to Fortis okazywał się lepszy w polu karnym przeciwnika i wygrywał już 3:0. Wtedy Grupa Zarmen wzięła się za odrabianie strat i na 3 minuty przed końcem spotkania doprowadziła do wyrównania, a w doliczonym czasie gry przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zgarnęła komplet punktów.