Perform — Lokal Nieruchomości

Perform
3(0) - 3(1)
Lokal Nieruchomości

Mecz ten był wyrównany i obfitował w dużą ilość walki w środku pola. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, lecz brakowało im zimnej krwi przy wykończeniu. W 13. minucie Perform przełamał strzelecką niemoc i wyszedł na prowadzenie. Druga połowa przebiegała w podobny sposób. Jedni i drudzy bardzo dobrze spisywali się w grze defensywnej przez co napastnicy nie mieli łatwego zadania. Perform wygrywał już 2:0, ale Lokal Nieruchomości strzelił kontaktową bramkę, która dała mu wiatr w żagle i na osiem minut przed końcem wyrównał.  W 23. minucie Perform prowadził 3:2, lecz w ostatniej akcji meczu zawodnicy Lokalu Nieruchomości kolejny raz doprowadzili do remisu, a w konkursie rzutów karnych okazali się lepsi i awansowali do drugiej rundy Pucharu Ligi.