Proform — Jeronimo Martins Biedronka

Proform
3 - 2
Jeronimo Martins Biedronka

Spotkanie to dostarczyło wszystkim więcej emocji niż przejażdżka niejednym rollercoasterem. Oba zespoły nastawione były na twardą, męską grę, w której dochodziło to wielu stykowych sytuacji. W 7. minucie zamieszanie po rzucie rożnym wykorzystał zawodnik Jeronimo Martins Biedronka dając tej drużynie prowadzenie. Przedstawiciele Biedronki uzyskiwali delikatną przewagę, lecz nie potrafili pokonać świetnie spisującego się bramkarza Proformu i ekipa w ostatniej minucie pierwszej połowy doprowadziła do remisu. Po przerwie bramkę strzelał zespół grający w danej chwili w przewadze. Do samego końca utrzymywał się wynik 2:2, lecz w ostatnich minutach zawodnik Jeronimo został ukarany żółtą kartkę, co z zimną krwią wykorzystał Proform i znów zapewnił sobie zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania.