Inmedium.pl — PUB Szacun

Inmedium.pl
5 - 2
PUB Szacun

Początek meczu był nieco chaotyczny i obie drużyny bez skutku próbowały swoich sił pod bramką przeciwnika, lecz delikatną przewagę osiągał Inmedium.pl, który w 9. minucie stracił gola po błędzie obrony i musiał odrabiać straty. Spotkanie to nabrało wtedy kolorytu, oba zespoły otworzył się, a lepiej w tej sytuacji odnajdywał się Inmedium.pl, który w 19. minucie wreszcie dopiął swego i doprowadził do wyrównania. Druga połowa przypominało trochę tą pierwszą. Zawodnikom brakowało zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych i oddawali niecelne strzały, bądź górą wychodzili bramkarze. W 35. minucie PUB Szacun po raz drugi wyszedł na prowadzenie, lecz od tego momentu na boisku istniał tylko Inmedium.pl. Zespół ten ostatecznie wygrał to spotkanie 5:2.