Perform — Kotrak

Perform
5 - 0
Kotrak

Pierwotny wynik zweryfikowany na 5-0 (walkower) z powodu wykluczenia drużyny Kotrak z rozgrywek.

Mecz drużyn, które nie zaznały smaku zwycięstwa, lepiej ułożył się dla Performu, który już w pierwszej minucie strzelił bramkę. Mimo że zespół Kotrak atakował, to wynik na 2-0 podwyższył Perform. Minutę później kontaktowego gola strzeliła ekipa w czerwonych strojach i zmotywowana ruszyła do dalszych ataków. Ostatecznie pod koniec pierwszej połowy dwukrotnie do siatki znów strzelił Perform. Kotrak słabo rozpoczął drugą połowę, bo chwila nie uwagi dała ekipie Perform kolejne dwie bramki i mimo że później Kotrak zdołał strzelić cztery bramki pod rząd, to było to za mało na Perform, który odniósł pierwsze zwycięstwo.