Sygnity — Denso

Sygnity
1 - 5
Denso

Zespół Sygnity na początku spotkania miał minimalną przewagę i powinien objąć prowadzenie po błędzie bramkarza Denso, który to podał piłkę prosto pod nogi przeciwnika, lecz zrehabilitował się i wyszedł zwycięsko z sytuacji sam na sam. W 6. minucie zawodnik Denso – Sebastian Seroczyński wykonał rzut karny w stylu Sergio Ramos i przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką, lecz był to dla niego pozytywny impuls i do przerwy jego drużyna prowadziła 2:0 po bramkach gracza z numerem 10 na koszulce. W drugiej połowie Denso kontynuowało swoją grę. Reprezentant Sygnity również nie potrafił zamienić strzału z jedenastu metrów na gola. Zespół ten miał jeszcze kilka sytuacji i zdołał strzelić honorową bramkę. Zdecydowanym MVP meczu zostaje Piotr Pogocki, który zdobył dzisiaj wszystkie gole.