BMZ Poland — Kotrak

BMZ Poland
5 - 0
Kotrak

Pierwotny wynik zweryfikowany na 5-0 (walkower) z powodu wykluczenia drużyny Kotrak z rozgrywek.

BMZ Poland bardzo dobrze rozpoczął spotkanie i już w pierwszej akcji wyszedł na prowadzenie, strzelając tym samym pierwszą bramkę w tym sezonie. Później swoje pięć minut miała drużyna Kotrak, jednak nie potrafiła pokonać dobrze spisującego się bramkarza drużyny BMZ Poland. Co Kotrak nie potrafił strzelić, to robiła drużyna BMZ Poland, która w pierwszej połowie jeszcze cztery razy umieściła piłkę w siatce i spokojnie mogła zejść na przerwę. W drugiej odsłonie meczu niemoc strzelecką wreszcie przełamał Kotrak, lecz nawet przez chwilę nie był bliski doprowadzenia do wyrównania i to drużyna BMZ Poland odnosi przekonujące zwycięstwo.