HireRight — OSOZ

HireRight
1 - 5
OSOZ

Mecz ten nie był rozgrywany w porywającym tempie. OSOZ miał niewielką przewagę i starał się grać piłką, natomiast HireRight czekał na błąd przeciwnika i możliwość wyjścia z kontratakiem. OSOZ w 5. minucie otworzył wynik spotkania i można powiedzieć, że to by było na tyle. Po długich oczekiwaniach i wielu niegroźnych sytuacjach OSOZ podwyższył w 18. minucie rezultat na 2:0. HireRight miał pod koniec pierwszej połowy szansę na kontaktowego gola, lecz piłka zatrzymała się na murze. Po przerwie OSOZ wciąż lepiej odnajdywał się na boisku, ale nie potrafił przełożyć tego na bramki. Z biegiem czasu celowniki zawodników tej drużyny zostały wyregulowane i dołożyli oni jeszcze trzy trafienia. HireRight stać było jedynie w tym meczu na honorowego gola.