Firma ZK Grzybowice — PwC SDC

Firma ZK Grzybowice
11 - 4

Drużyna PwC SDC szybko objęła prowadzenie, lecz jak się później okazało, były to dobre złego początki. Firma ZK Grzybowice odrobiła stratę z nawiązką i po hat-tricku Marcina Chebesa wyszła na prowadzenie. Wyżej wspomniany zawodnik doznał urazu kostki, a Firma ZK Grzybowice grała bez ławki rezerwowych. PwC SDC próbowało wykorzystać tę sytuację i strzelił bramkę kontaktową, a następnie piłka odbiła się od poprzeczki. Jak mawia stare porzekadło, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak było również w tym przypadku. Grzybowice strzeliły na 4:2, a następnie w 23. minucie przypomniał o sobie Marcin Chebes i dał swojej drużynie prowadzenie 5:2. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg do pierwszej. PwC SDC szybko zdobył bramkę w 1. minucie, lecz potem grę kontrolował tylko jeden zespół i to Firma ZK Grzybowice wygrała pewnie 11:4.