S-kart — RAControls

S-kart
21 - 0
RAControls

Pierwsze minuty tego spotkania pokazały, która drużyna czuła się dzisiaj pewniej. Dwie szybko strzelone bramki przez drużynę S-kart Bytom pozwoliły tej drużynie na kontrolę meczu poprzez długie utrzymywanie się przy piłce. Warto wyróżnić tutaj gracza S-kart, mianowicie Patryka Małaczyńskiego. Wziął on ciężar rozgrywania gry na swoje barki i popisał się przepięknym golem z dystansu. RAControls w pierwszej połowie dzielnie się broniło. Mimo to stracił on do przerwy 8 bramek i nie odpowiedział żadnym trafieniem. Druga część spotkania to bezlitosna egzekucja zakończona trzynastoma bramkami. Finalny wynik wyniósł 21:0 i w pełni odzwierciedlał to, co działo się na boisku. S-Kart dominował w każdym aspekcie gry i pokazał wiele ciekawych zagrań.