Czyste Buty — Denso

Czyste Buty
4 - 1
Denso

Czyste Buty nie najlepiej weszły w spotkanie przeciwko Denso i po błędzie bramkarza przegrywały 0:1. Po stracie bramki to jednak Czyste Buty były drużyną przeważającą. Szanowanie piłki i mądre budowanie akcji miało przełożenie na wynik i na przerwę zawodnicy Czystych Butów schodzili z prowadzeniem 2:1. W drugiej połowie mogliśmy zobaczyć dużo walki w środku pola, oba zespoły przeprowadzały nieśmiałe, nic nie wnoszące ataki. Dopiero w 43. minucie błąd bramkarza wykorzystał piłkarz Czyste Buty i podwyższył rezultat spotkania. Denso rzuciło się do odrabiania strat i nadziało się na kontrę. Wynik meczu na 4:1 ustanowił Łukasz Bryła, który zdobył bramkę po efektownym rajdzie lewą stroną boiska. Czyste Buty wciąż są niepokonane w 1 Lidze B.