Sygnity — S-Tuning

Sygnity
1 - 7
S-Tuning

S-Tuning rozpoczął to spotkanie z dużym animuszem i pierwszą bramkę zdobył już w drugiej minucie. Sygnity chwilę później wyrównuje wynik meczu, lecz jak się potem okazało, było to ostatnia bramka strzelona przez zawodników tej drużyny. Widać gołym okiem, że Sygnity znacznie poprawił swój styl gry, ale brakuje mu jakości w ofensywie. S-Tuning przez całe spotkanie stwarzał sobie więcej sytuacji podbramkowych i wychodził wysokim pressingiem, co przełożyło się na strzelone gole. W drugiej połowie S-Tuning dobił zmęczonego rywala i ostatecznie zwyciężył 7:1. Na słowa pochwały zasługuje świetnie dysponowany dzisiejszego dnia bramkarz drużyny Sygnity, który wielokrotnie ratował swoich kolegów z opresji i gdyby nie on, to wynik meczu byłby zdecydowanie wyższy.