OSOZ — Firma ZK Grzybowice

OSOZ
3 - 9
Firma ZK Grzybowice

Firma ZK Grzybowice przystąpiła do tego spotkania w roli faworyta i zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami, od początku meczu przeważali nad swoim rywalem. OSOZ próbował się odgryzać lepiej dysponowanemu przeciwnikowi, lecz robił to nieskutecznie. Zawodnicy Firma ZK Grzybowice grali wysokim pressingiem i agresywnie wychodzili do piłki. Konstruowali oni szybkie akcje, za którymi OSOZ miał problem nadążyć. Miało to przełożenie na wynik, gdyż po 25 minutach Grzybowice prowadziły już 4:1. W drugiej połowie sytuacja na boisku nie uległa zmianie. Firma ZK Grzybowice wciąż kontrolowała przebieg gry i konsekwentnie śrubowała wynik. OSOZ wykorzystał moment rozkojarzenia swojego rywala i dołożył jeszcze dwa trafienia, jednak nie miały one wpływu na końcowy rezultat tego spotkania.