Proform — BMW Sikora I

Proform
8 - 8
BMW Sikora I

Takie spotkania pokazują prawdziwe piękno futbolu. Mecz był od początku bardzo wyrównany. Obie drużyny stworzyły sobie podobną ilość akcji podbramkowych, jednakże napastnicy Proform mieli w pierwszej połowie rozregulowane celowniki i na przerwę schodził z niekorzystnym wynikiem 2:7. BMW Sik potrafił zachować zimną krew w najważniejszych momentach i wydawało się, że wypracował bezpieczną przewagę. Na drugą część spotkania zawodnicy Proform wyszli podwójnie zmotywowani udowadniając, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Kilka bramek z rzędu strzelonych przez Proform wprowadziło zamieszanie w szeregach drużyny BMW Sikora. Wynik stał pod znakiem zapytania do ostatnich sekund. Końcówka należała do zawodników Proform, którzy swoją determinacją zdołali wyrównać stan spotkania na minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Wielkie brawa za walkę dla obu drużyn.