BMZ Poland — Opinion

BMZ Poland
1 - 3
Opinion

Mecz był prowadzony w wolnym tempie i przyjacielskiej atmosferze, gdzie obie drużyny zaprezentowały postawę fair play. Pierwsza połowa to próby konstruowania ataków, przy których często brakowało dokładności. Groźniejszy w pierwszej odsłonie był zespół Opinion, a gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, Tomasz Zając strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, dając prowadzenie drużynie Opinion. Drugą połowę zespół w białych strojach rozpoczął od mocnego uderzenia – drugą bramkę w meczu strzelił Tomasz Zając, mimo że pierwszy jego strzał obronił bramkarz, to przy dobitce był już bez szans. Dziesięć minut później było już 0-3, a zespół BMZ Poland musiał śmielej zaatakować. Niestety wszystkie ich próby kończyły się fiaskiem, jednak fatalny błąd zawodnika Opinionu dał im rzut karny, który pewnie wykorzystali, strzelając honorową bramkę.