Dragados — Plastic Omnium

Dragados
6 - 6
Plastic Omnium

Mecz między Dragados a Plastic Omnium był jednym wielkim niespodziewanym zwrotem akcji, który mógł przyprawić przeciętnego widza o zawrót głowy. Pierwsza połowa odbyła się pod dyktando Dragados. Kontrolował on jej przebieg od pierwszej do ostatniej minuty, co pozwoliło na zdobycie czterech bramek i stracenie przypadkowych dwóch. Jak się potem okazało, te dwa trafienia były kluczowe w kontekście całego spotkania. W drugiej odsłonie spotkania wciąż optyczną przewagę posiadał Dragados, jednak znacznie gorzej wyglądała jego skuteczność w ataku, przez co Plastic Omnium miał szansę dopaść swojego rywala i powalczyć jeszcze o punkty w tym meczu. Losy tego spotkania odwróciły się za sprawą świetnej postawy Adriana Modelskiego, który wziął na siebie ciężar gry i poprowadził swoją drużynę do niespodziewanego remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:6 i zawodnicy musieli podzielić się punktami w swoim ostatnim meczu w tym sezonie.