Böhler Uddeholm — Sengam Sport

Böhler Uddeholm
4 - 13
Sengam Sport

Sengam Sport kolejny raz przychodzi na mecz i bezbłędnie realizuje swój cel, jakim jest przebrnięcie przez sezon bez porażki i pewny awans do Ekstraklasy. Dzisiejszą ofiarą Sengamu był Bohler Uddeholm, który w pierwszej połowie w żaden sposób nie potrafił się przeciwstawić znakomitemu tercetowi Wieczorek – Wróbel – Adamiecki. Zgromadzili oni w dziesięciu meczach 90 bramek oraz 48 asyst, co jest fantastycznym wynikiem. Po pierwszej połowie Sengam wygrywał 9:2, lecz na twarzach zawodników widać było, że chcieliby już zakończyć to spotkanie. W drugiej połowie Bohler Uddeholm przejął przez moment inicjatywę, wykorzystując mniejszy brak zaangażowania ze strony Sengamu. Mimo to, do dorobku bramkowego dołożyli tylko dwa trafienia, na co Sengam odpowiedział cztery razy i wygrał mecz 13:4, zapewniając sobie awans do Ekstraklasy.