Dragados — Sygnity S.A.

Dragados
11 - 3
Sygnity

Piłkarze Dragados świetnie weszli w mecz, nie pozostawiając przeciwnikowi najmniejszych złudzeń co do jego przebiegu, pokazując od pierwszych minut pełne zaangażowanie w każdej konstruowanej przez siebie akcji. Widać było, iż Dragados chce już w pierwszej części spotkania, przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wyszło to znakomicie, gdyż osiągnięty przez nich wynik 6-0 na półmetku spotkania był solidną zaliczką przed drugą częścią meczu. Można było przypuszczać, że druga połowa będzie polegać na strzeleniu kilku kolejnych bramek przez Dragados, przy tak mało skutecznej obronie Sygnity. Jednakże, początek drugiej części zaskoczył, bowiem Sygnity skorzystało z rozluźnienia zawodników drużyny Dragados i zdobyli w dosyć krótkim odstępie czasu 3 bramki, dając sobie nadzieję na udany powrót do walki o korzystny wynik. Sytuacja odmieniła się na korzyśc ekipy  Dragados po pięknie strzelonej bramce przez Rubena Garcia Ramosa na 7-3. Był to punkt zwrotny dla tej drużyny, po którym otrząsnęli się i zdobywali kolejne bramki osiągając ostatecznie wysokie zwycięstwo 11-3. Sygnity miało chwilę dobrej gry i ją wykorzystali, jednak nie wystarczyło to na dzisiejszego przeciwnika.