BMW Sikora I — PUB Szacun

BMW Sikora I
13 - 3
PUB Szacun

Mecz BMW Sikora I z PUB Szacun odbył się w niesamowicie zimowej aurze. Śnieżyca uniemożliwiła drużynom pokazanie pełni swoich umiejętności, lecz zgodnie z zapowiedziami, to BMW Sikora I lepiej poradził sobie z warunkami atmosferycznymi i rozbił swojego rywala, który spada do 1 Ligi. Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. Już w 5. minucie Łukasz Wróbel rozpoczął wielkie strzelanie, które ciężko było drużynie PUB Szacun powstrzymać. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:1, lecz widać było, że zawodnicy BMW mają ochotę śrubować wynik i nie zadowolą się taką ilością bramek. W drugich 25 minutach BMW wciąż dominował i nie pozwalał drużynie PUB Szacun na zbyt wiele. Na siedem straconych bramek, PUB Szacun odpowiedział jedynie dwoma trafieniami. Wartym odnotowania wydarzeniem był premierowy gol w sezonie Jesień 2016 strzelony przez Michała Wróbla.