BMW Sikora I — Fortis Logistics

BMW Sikora I
6 - 4
Fortis Logistics Sławków

Ten pojedynek mógł się podobać, mimo minusowej temperatury, momentami na boisku robiło się gorąco. Pierwszy kwadrans meczu należał do drużyny BMW Sikora I, która z każdą minutą wrzucała kolejny bieg, efekt dwie bramki i ponad 12 sytuacji. Zespół Fortisu na początku nie potrafił wrócić do stylu z poprzedniego meczu, jednak kontaktowa bramka po ładnym technicznym uderzeniu dodała im wiary w korzystny wynik. Jednak to drużyna BMW forsowała tempo gry i pod koniec pierwszej połowy znowu wyprzedziła rywala na dwie bramki. Na początku drugiej połowy było już 4-1 dla BMW Sikory, która zrzuciła na luz, wykorzystał to zespół Fortisu, który w drugiej odsłonie gry szybciej operował piłką i przechodził do ataków. Dzięki temu mecz się ożywił i zespół w zielonych strojach dwukrotnie zbliżył się do rywala, jednak samobójcza bramka w ostatnich minutach przekreśliła szanse na korzystny wynik i to BMW Sikora wyprzedza zespół Fortis Logistics w tabeli.