BMZ Poland — DBGeodezja

BMZ Poland
1 - 9
DBGeodezja

Pierwsza połowa spotkania przebiegała na  zaskakującą równym poziomie. DBGeodezja chciała narzucić swój styl gry, ale świetna postawa BMZ w obronie, neutralizowała w zasadzie wszystkie próby ofensywnego zagrożenia bramki BMZ przez Geodetów. Wynik do szatni to zaledwie 1-0 dla drużyny Geodezji, niewątpliwie robiącej lepsze wrażenie niż zawodnicy BMZ. Druga połowa pokazała już zdecydowaną wolę piłkarzy DBGeodezji w osiągnięciu znacznie wyższego i bardziej okazałego zwycięstwa niż zaledwie 1-0. Od początku atakowali bramkę BMZ, którego obrona nie była już w stanie tak efektywnie odpierać kolejnych coraz groźniejszych ataków ze strony DBGeodezji. BMZ zdobyło tylko jedną bramkę na pocieszenie, a całe spotkanie przegrało 9-1. Można stwierdzić, że tak wysoki wymiar porażki był spowodowany utratą sił fizycznych w drugiej połowie. Natomiast determinacja DBGeodezji w dążeniu do osiągnięcia satysfakcjonującego ich wyniku powinna być przykładem dla innych drużyn. Niezwykle ciekawy i emocjonujący mecz.