Opinion — ProBS

Opinion
0 - 2
ProBS

Spokojna gra obu  zespołów od początku  spotkania, utrzymywała się w miarę upływu czasu. Obie drużyny starały się zagrozić bramce przeciwnika, aby wynik do przerwy nie utrzymał się na poziomie 0-0. ProBS wykorzystali, jedną z sytuacji, którą stworzyli i to oni prowadzili schodząc do szatni. Druga połowa przebiegała w tym samym tempie, żadna z drużyn nie potrafiła przyspieszyć czy zagrać w sposób zaskakujący przeciwnika. Dlatego, też spotkanie mogło zakończyć się jedynie remisem lub nieznacznym  zwycięstwem, którejś z ekip. W lepszej sytuacji po pierwszej części spotkania byli zawodnicy ProBS, mając jednobramkową zaliczkę. Niewątpliwie, pomogło im to w pewniejszym poruszaniu się na boisku, w końcu dzięki coraz większej aktywności w różnych sektorach boiska wypracowali sobie sytuację w której zdobyli bramkę przypieczętowującą ich zwycięstwo. Mimo niewysokiego zwycięstwa, trzeba przyznać, iż ProBS w większość czasu kontrolował mecz. Końcowy wynik 0-2 zapisuje się w historii jako najniższy dotychczas wynik w historii rozgrywek 🙂