Sengam Sport — DBGeodezja

Sengam Sport
9 - 4
DBGeodezja

Mecz ten zapowiadany był jako szlagier 1 Ligi B i najciekawsze niedzielne spotkanie. Jak się okazało z przebiegu gry – określenia te były całkowicie uzasadnione. Sengam po raz kolejny prezentował swoje wyszkolenie techniczne, wzajemne zaufanie oraz zgranie, dzięki czemu mogli grać na pamięć i wprowadzać zamieszanie w szyki obronne DBGeodezji. Po pierwszej połowie Sengam wygrywał 2:0 i całkowicie zdominował swojego przeciwnika. Druga odsłona spotkania pokazała, że DBGeodezja jest w stanie walczyć z dzisiejszym przeciwnikiem jak równy z równym. W 35. minucie doprowadzili nawet do stanu 3:4, lecz od tego momentu Sengam wrócił na właściwie tory i kontrolował przebieg meczu do ostatniego gwizdka sędziego.  Zwycięstwo pozwoliło drużynie Sengam Sport zostać samodzielnym liderem 1 Ligi B z przewagą 3 punktów nad Magna Formpol Tychy oraz DBGeodezja.