ProBS — Kotrak

ProBS
8 - 6
Kotrak

ProBS zaczęło mecz w bardzo szybkim tempie, dając małe szanse rywalowi na przeciwstawienie się tak zorganizowanej grze. ProBS zdobyli pieć goli, po świetnie wykorzystanych sytuacjach wypracowanych po ładnej grze kombinacyjnej. Zawodnicy Kotrak dosyć szybko otrząsnęli się i już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. Na początku drugiej połowy, Kotrak wyrównał wynik spotkania oraz zaprezentował miły dla oka futbol. Jednakże ProBS nie zapomniał swojej dobrej passy z pierwszej części gry i strzelił kolejne dwa gole. Nie był to jeszcze koniec zdobyczy bramkowych w tym spotkaniu, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 8-6 dla ProBS. Obie drużyny zasługują na pochwałę za swoją dyspozycję w tym spotkaniu. Kotrak grał trochę mniej skutecznie i to doprowadziło to jego porażki.