Böhler Uddeholm — Opinion

Böhler Uddeholm
9 - 5
Opinion

Zdecydowanie lepiej w mecz weszła drużyna Bohler, widać było, iż lepiej czują się na boisku niż ich przeciwnicy, dało to bardzo szybki efekt w postaci sześciu zdobytych bramek w trakcie pierwszej połowy spotkania. Opinion starał się przeszkadzać  przeciwnikom, lecz było to na nic przy tak dobrym panowaniu nad piłką  przez zawodników Bohler. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 6-3 dla Bohler i dawała cień nadziei Opinion na odmianę losów meczu w drugiej części. Niestety dla tej ekipy wydarzenia drugiej połowy pokazały to, że nie doświadczymy takiego scenariusza. Bohler utrzymało swoją przewagę w defensywie i ofensywie, a Opinion trochę spuścił z tonu w stosunku do tego, co prezentował w pierwszej części gry. Na plus można zapisać im to, że wykorzystali dwie dogodne sytuacje. Diametralną poprawę gry drużyny Opinion w stosunku do poprzednich meczów widać gołym okiem, a Bohler musiał się nieźle napracować, aby zdobyć w tym meczu komplet punktów!