Plastic Omnium — BMW Sikora II

Plastic Omnium
8 - 1
BMW Sikora II

BMW Sikora II po serii dwóch zwycięstw z rzędu przystępował do meczu z Plastic Omnium pełen wiary, że z nimi również sobie poradzą i dopiszą kolejne trzy punkty. Niestety dla przedstawicieli BMW, boisko wszystko zweryfikowało. W pierwszej połowie zawodnicy BMW próbowali strzałów z dystansu, lecz wszystko kończyło się na bramkarzu, który świetnie spisywał się tego dnia między słupkami. W 20. minucie Plastic Omnium wyszedł na prowadzenie po bramce Adriana Modelskiego i od tej pory zaczęły się problemy BMW, którzy do przerwy przegrywali już 0:3. Druga połowa to koncert w wykonaniu zawodników Plastic Omnium, którzy stracili tylko jedną bramkę, a strzelili ich pięć, co ostatecznie dało wynik 8:1. Na szczególne pochwały zasługuje autor 6 bramek i 1 asysty – Adrian Modelski, który w pierwszej połowie strzelił wszystkie trzy gole i uskrzydlił swoją drużynę do dalszej, świetnej gry.