Kotrak — Inmedium.pl

Kotrak
4 - 6
Inmedium.pl

Drużyna Kotrak lepiej tego meczu rozpocząć nie mogła – już po 5 minutach prowadziła 2-0, a przeciwnik zaskoczony takim obrotem spraw musiał zaatakować. W 13. minucie piłkarze Inmedium.pl wykorzystali stały fragment gry, a w końcówce pierwszej połowy intensywna praca całego zespołu o wyrównanie wyniku przyniosła efekt i był remis. Drugą połowę znowu lepiej rozpoczęli zawodnicy w czerwonych koszulkach, już w drugiej minucie mieli doskonałą sytuację, a pięć minut później drugi raz w tym meczu wyszli na prowadzenie. Z biegiem czasu to jednak drużyna Inmedium.pl zwiększała swoją przewagę, którą udokumentowała bramkami. Szczególnie końcówka meczu należała do Inmedium i ostatecznie wygrali, wyprzedając zespól Kotrak w tabeli.