Denso — Sengam Sport

Denso
2 - 9
Sengam Sport

Sengam Sport przystępował do tego spotkania w roli faworyta, który powinien z łatwością przebrnąć przez ten mecz i dopisać sobie kolejne trzy punkty. Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. W 2 minucie Damian Adamiecki napoczyna Denso i daje swojej drużynie prowadzenie. Kolejne składne akcje Sengamu, który słynie z poszanowania piłki, pozwoliły zakończyć pierwszą połowę z wynikiem 4:1. Denso mimo prób, tylko raz znalazł drogę do bramki Sengamu. W drugiej części meczu Sengam ponownie strzela bardzo szybko i całkowicie rozwiązuje worek z bramkami. Świetne spotkanie rozegrał Damian Adamiecki, który na swoje konto zapisał 6 bramek i 1 asystę. Mecz, pomimo wyniku, był bardzo twardy. Obie drużyny walczyły ze wszystkich sił, lecz żeby pokonać Sengam, to trzeba dać z siebie 110% i zostawić wiele zdrowia na boisku. Sengam dzięki zwycięstwu wciąż znajduje się na 1. miejscu w tabeli 1 Ligi B i jest wyraźnym faworytem do awansu.