HireRight — ProBS

HireRight
2 - 5
ProBS

Hireright wyjątkowo dobrze rozpoczął spotkanie nie popełniając typowych dla siebie błędów, których nie ustrzegali się w poprzednich spotkaniach. Obrona mimo lekkich niedociągnięć działała dosyć dobrze, atak też bardziej skuteczny pozwolił na zachowanie dosyć optymistycznego wyniku 2-1 dla przeciwnika, lecz dającego nadzieję na walkę w drugiej połowie oczywiście przy zachowaniu takiego samego stylu gry jak w pierwszej połowie. Probs w drugiej połowie wszedł na wyższy poziom i nie pozwalał już na tyle w grze, drużynie w niebieskich strojach. Probs przejął, całkowitą inicjatywę w każdym elemencie gry, coraz szybsza gra ofensywna, dawała efekty w postaci kolejnych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla Probs, przede wszystkim pokazując w jaki sposób przebiegała druga połowa. Hireright zagrało znacznie lepiej niż można było się spodziewać i może patrzeć z nadzieją w przyszłość, natomiast Probs zwyciężając spokojnie może przygotowywać się do następnych spotkań.